Autorizovaný servis a prodejce elektroniky značek Philips, JVC, ONKYO, JAMO, Kenwood, De'Longhi

 

Vážení zákazníci, vítejte na stránkách společnosti AV i servis s.r.o.

 

Zabýváme se opravami veškeré spotřební elektroniky. Jsme specialisté především v oboru servisu televizorů, kamer, fotoaparátů, domácí kuchyňky, péče o tělo a veškeré audiovizuální techniky. Máme autorizaci značek   PHILIPS, JVC, Onkyo, De'Longhi, Kenwood, Technics a JAMO. O Vaše přístroje se postará tým školených techniků s mnohaletou praxí a zkušenostmi. K Vašim přístrojům vám dodáme náhradní díly a součástky. Jakékoliv dotazy s Vámi rádi zkonzultujeme telefonicky nebo emailem. Opravy a objednávky náhradních dílů provádíme v nejkratším možném termínu a na profesionální úrovni.


Těšíme se na Vaši návštěvu a spolupráci. Tým AV i servisu.
 

Potřebné doklady pro příjem záruční opravy: nákupní doklad ( faktura/účtenka )
Bez těhto dokladů nebude přístroj přijat na záruční opravu


Výrobek musí být do servisu dodán vždy kompletní!!! - zkrátíte tím případnou dobu servisu a ušetříte si případné nepříjemnosti

 

Děkujeme za pochopení tým AV i servis, s.r.o.


Pravidla o zpracování osobních údajů PHILIPS

 

Pravidla o zpracování osobních údajů PHILIPS - GIBSON

 

Záruka Philips

 

Záruční podmínky firmy Philips 

 

Záruční podmínky firmy Panasonic

 


Z důvodu častého nevyzvednutí ať už opravených či neopravených přístrojů nebo objednaných a následně nevyzvednutých náhradních dílů z našeho servisu jsme museli zavést finanční zálohu. Tato záloha je od zákazníka přijata při příjmu přístroje do opravy, nebo při objednávání náhradního dílu přímo v příjmu v naší provozovně a je v případě opravy přístroje nebo dodání náhradního dílu vratná v plné výši. Pokrývá náklady servisu v případě, že si zákazník po opravě nebo objednání náhradních dílů přístroj nebo náhradní díl z jakýchkoliv důvodů nevyzvedne. Při výdeji opraveného přístroje nebo vyzvednutí objednaného náhradního dílu je záloha odečtena z celkové ceny za opravu nebo ceny za náhradní díl. Jedná se o systémové opatření, které v případě ponechání přístroje v opravě, ať už má zákazník jakýkoliv důvod slouží k pokrytí nákladů servisu se skladováním přístroje a následnou ekologickou likvidací. V případě objednaných náhradních dílů slouží záloha jako částečná kompenzace, protože objednané díly navyšují skladové zásoby a ve většině případů jsou dále neprodejné.
Záloha pro opravu je stanovena podle ceny přístroje a činí od 100,- do 500,-kč . V případě objednání náhradního dílu je záloha vybírána přibližně od 50 do 80 % z celkové ceny dílu.

Děkujeme za pochopení.
Kolektiv AV i servis s.r.o. 

Servis značek: 

Technics

Technics

JVC

Jamo

Technics